Svorto 070 Vložky sport stabil

TOP 12 v kategorii Vložky do bot

Svorto 070 Vložky sport stabil

ROZMĚRY Velikost  Délka vložky XS 35–36 240 mm - S 37–38 253 mm - M 39–41 273 mm - L 42–43 287 mm - XL 44–45 300 mm - 2XL 46–47 311 mm - 3XL 48–49 322 mm - 4XL 50–51 335 mm  -...
Garantovaný nákup z Cyklo Stratílek

Sportovní
Ortopedické

Kvalita

• Velikost tvar přesně odpovídá mé sportovní obuvi

Vložku jsem použil na výměnu za původní opotřebenou do starších sportovních bot.
    Zatím to vypadá dobře, vložka "zapadla" bez úprav a zdá se být pohodlná.

• lehke, pevne

XS 35–36 240 mm -

S 37–38 253 mm -

M 39–41 273 mm -

L 42–43 287 mm -

XL 44–45 300 mm - 2XL 46–47 311 mm - 3XL 48–49 322 mm - 4XL 50–51 335 mm  - -Vzhledem k pružnosti materiálu se mohou vyskytnout odchylky ( plus - 2 mm). Velikost a tvar vložky lze upravit zastřižením přední části. Nová vložka by měla kopírovat tvar původní stélky.

POPIS PRODUKTU ● ortopedicky tvarované ● měkčí podpora podélné klenby● patní lůžko stabilizuje polohu paty● lepší rozložení tlaku na plochu chodidla● gelový materiál pod patou a klouby prstů tlumí nárazy a změkčuje došlap● velikost a tvar lze upravit zastřižením ve špičce

Vložky Sport jsou vyrobeny ze zátěžového materiálu EVA, který zaručuje zvýšenou trvanlivost i při intenzivním používání, a proto jsou vhodné i pro sportovní aktivity. Zvýšený okraj v patní části vytvářející lůžko pro uložení paty, podporuje stabilitu nohy, vyklenutí pod podélnou klenbou brání jejímu zborcení při zvýšené zátěži.

Aktivní pohyb, ale i dlouhotrvající stání je příčinou únavy a bolesti svalů chodidel. Špatný biomechanický pohyb může způsobovat otlaky, bolest a únava se může přenášet do celého těla. Dopady na patu při nedostatečném tlumení má za následek její bolestivost a rázy postupují přes kotník, koleno, kyčle až do bederní páteře. 3D tvarovaná vložka stabilizuje patu, podepírá podélnou klenbu nožní a koriguje vbočené kotníky. Tím srovnává nohy do přímé osy, což ovlivňuje pohyb kolen, kyčlí a následně celého těla. Použitý materiál tlumí dopad na patní kost, čímž může odstranit bolestivost bederní páteře.

DO JAKÉ OBUVI?

MATERIÁL polyester/bavlna, materiál na bázi EVA, gel

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Kvalita

• Velikost tvar přesně odpovídá mé sportovní obuvi

Zatím to vypadá dobře, vložka "zapadla" bez úprav a zdá se být pohodlná.

• lehke, pevne
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Tuha - vypada, ze hodne vydrzi
    • Lze sestrihnout velikost na spici
    • Kvalita
  • , zakoupeno v Inline Centrum

Lepší stabilita

• Pohodlné
    • Příjemný materiál
    • Vložka je pevná a dobře drží tvar
    • Poměrně dobře podpírá příčnou klenbu, mám střední a vložka je pro mne ideální
    • Levná náhrada za mnohem dražší Sidas
    • Zatím nevím, uvidíme, jaká bude výdrž

Koupil jsem si vložky Sidas a zjistil jsem, že už bez kvalitních, dobře podpírajících vložek nemohu existovat. Ale kupovat si do každých bot co mám vložky za 900 Kč se mi nechce a proto jsem hledal náhradu s přijatelnou cenou.
    Objevil jsem firmu Svorto a objednal více typů vložek. Tyto jsou pro mne velmi pohodlné a dobře mi sedly. Za cenu jedněch Sidasů mohu mít 4kusy vložek Svorto.
    Za mne spokojenost.
    Doporučuji a jsem hrdý jaké máme české výrobce.